10 Kuruşluk Slot Oyunları – Kuruşluk Slot Oyunları Kazandırır mı?

Popüler slot oyunları spin bedeli 1 TL’den başlar. Bu bile bazen slot kasanız için büyük bir para bile olabilir. 10 kuruşluk slot oyunları daha ufak bir kasaya hitap ederek daha az spin bedeliyle oyunlarda makara çevirmenizi sağlayacaktır. İçlerinde popüler slot oyunu sağlayıcıları oyunları bile var. Ödeme hattı olan oyunlarda 10 kuruşa geçme şansınız vardır. Bu yüzdende megaways gibi türlerde bu tarz bir oyunda spin atma ihtimaliniz doğar.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
3000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐
8
3000 TL %100
4.1⭐

10 Kuruşluk Slot Oyunları

  • Double Tigers
  • Necromancer
  • Disco Bar 7s
  • Book OF Dead
  • Golden Colts
  • Blaze OF Ra
  • Divine Fortune
  • Temple OF Tut

2023 yılı içerisinde Push gaming gibi slot sağlayıcıları da spin bedellerini bir üst seviyeye çıkaran hamleler yaptılar. Artık 1 TL’den ve 2 TL’den spin atılabilen oyunların sayısı fazladır. Bu da tabi ki 50 ile 100 TL’lik bir kasa için bile fazla olabilmektedir. Slot oyunları ile iyi vakit geçirilmesi için spin sayısını uzun tutmanız önemlidir. Ancak bu yolla oyunlar güzel bir kazanç ödeyebilirler. Oyunda bekleme sürenizi artırma için 10 kuruşluk slot oyunları tercih edilmelidir.

Ödeme hattı olan oyunlar hat seviyesini düşürerek size kuruşluk slot oynamanız konusunda yardımcı olacaktır. Biz bazı slot oyunu seçimlerini 10 kuruşa slot oynamanız için yaptık. Ve sizlerde farklı ödeme hattı olan oyunlarda bu durumu kontrol edebilirsiniz. Özellikle güncel en çok oynanan slot oyunu arasında bu seçimleri yaptık. Yukarıda listede yer alan oyunlar ödeme olarak da güzel meblağ ödeme yapabilen oyunlar olacaktır.

Siteye Kaydol

Kuruşluk slot oyunu oynamayı isteyenler bütçelerine göre bu oyunlarda uzunca vakit geçirebilirler. Oyun önerisi olarak bunları yaptık. Çünkü RTP oranları gayet iyi ve %80’nin üzerinde oyuncuların kazanma ihtimalleri var. En çok beğendiğimiz ise bu slot oyunları içinde Divine Fortune ve özellikle Book OF Dead oyunu olmaktadır.

10 kurusluk slot oyunlari nasil oynanir
10 kurusluk slot oyunlari nasil oynanir

Kuruşluk Slot Oyunu

Sağlayıcılar yabancı olduğundan oyunlar cent bazında genelde spin bedeli alanında seçenek sunarlar. Türk lirası olarak bu çevrildiğinde 1 TL ve 2 TL’lik spin bedeli çokça görülmektedir. Kuruşluk slot oyunu aslında 10 penny oyunları olarakta geçer. TL’ye çevrildiğinde slot oyunları bunu Türk lirasına göre bir rakam olarak gösterirler. Genelde Megaways türlerinde TL ile kuruşluk slot oynama şansınız vardır. Kuruşluk slot oyunu seçimlerinde bu oyunlara bakmanız önerilecektir.

Siteye Kaydol

Ama çok fazla bir seçenek kuruşluk slot olarak yok. En iyi seviyedeki oyunlar arasında yukarıdaki oyunları sizler için önerdik. 10 kuruşluk slot oyunları arasında da iyi para kazandırabilen türleri rahatlıkla görebilmektesiniz. Tabi ki kazancı kuruşluk oynadığınız için ona göre verecektir. 100 katı bir ödül alınsa bile 10 TL yapacaktır. Ya da 1000 katlık bir ödülde alınan kazanç 100 TL gibi bir rakam olacaktır. Oynadığınız spin bedeline göre slot oyunu kazanç öder.

50 Kuruşluk Slot Oyunları

Son yıllarda 10 kuruşluk slot oyunlarının azalmasıyla birlikte 50 kuruşluk slot oyunları da çokça popüler hale geldi. Slot parayı kolay kazandıran ve eğlendiren bir alan olunca yetişkinlerin bu oyunları çok sevdiği görülmektedir. 50 kuruşa slot oynayarak uzunca saatler slot oyunlarıyla vakit geçirme şansını sunarlar. Daha üst bütçelerde bile oyunu kendi bütçenize göre adapte etme şansınız vardır.

Siteye Kaydol

10 kuruşa slot oynanan oyunlar aynı zamanda ödeme hattını yükseltmenizle 50 kuruşa da oynanabilmektedir. Tüm oyunları istediğiniz bakiyeye göre oynayabileceğiniz belirtelim. Sonuçta kazanç oynadığınız spin bedeline kıyasla bir ödeme verecektir. Yüksek bir meblağ ile özellikle slot oynayanlar kazancı da diğer oyunculardan fazla alırlar.